Aktivity

Mariapoli 2013


Srdečne vás pozývame aj tohto roku na Mariapoli, tradičné letné stretnutie Hnutia fokoláre. Témou tohtoročného Mariapoli je láska k bratovi. Bližšie informácie nájdete tu.
Elektronické prihlasovanie bolo ukončené.

Genfest 2012 : Postavme mosty

Genfest je celosvetovým stretnutím mládeže, ktorú spája túžba po svete bez bariér a rozdielov. Tento rok sa uskutoční už po 10-krát pod heslom Postavme mosty. Tisícky mladých ľudí tentoraz prichýli Budapešť, známa aj ako mesto mostov.

Budapešť bude o rok centrom mladých celého sveta

Mladí z Hnutia fokoláre po viac než 11 rokoch opäť pripravujú celosvetové stretnutie pre mladých, ktorí chcú zmeniť svet. Pozývajú všetkých, ktorí túžia po jednote a priateľstve, na Genfest 2012. Už o rok v Budapešti!

Pozrite si video o histórii Genfestov

Mariapoli 2011

Ako sa dostať na recepciu

Ak sa vám nezobrazila mapa skúste znova načítať stránku alebo kliknite sem.

MEETING za zjednotený svet a blahorečenie Jána Pavla II.

Milí priatelia,
mladí z Hnutia fokoláŕe pozývajú mladých na medzinárodný MEETING za zjednotený svet v Castel Gandolfo (Rím, ITA) a na blahorečenie Jána Pavla II. v Ríme. Prihlasovanie je na www.genportal.sk, termín prihlasovanie stále pokračuje. Viď tiež
http://www.focolare.org/it/news/2011/03/28/meeting-dei-giovani-per-un-mo...

Základné informácie o MARIAPOLI 2010

Miesto: Katolícke gymnázium sv. Františka Assiského, Kammerhofská 1, Banská Štiavnica (nachádza sa v centre mesta).

Termín: 22. 7. - 25. 7. 2010

Príchod a registrácia: streda 21. 7. 2009 v čase 15 – 22 hod.

Záver: nedeľa 25. 7. 2010 obedom asi o 13.00 hod.

Rámcový program: Meditácie a osobné svedectvá, aktuality zo života Hnutia fokoláre vo svete a na Slovensku, stretnutia v menších skupinkách, spoločná svätá omša, samostatný program pre menšie a väčšie deti (do 13 rokov). Súčasťou programu budú turistické výlety do okolia.
Pokiaľ ide o ubytovacie kapacity, dosiahli sme maximálny možný počet účastníkov prihlásených na mariapoli. Aj keď termín prihlásenia bol 20. jún, kto by mal ešte záujem o mariapoli, môže sa informovať cez kontakty uvedené v pozvánke

Pozvánka na nedeľné stretnutie s pátrom Amedeom Ferrari OFM

Pozývame vás na neobyčajne-aprílovo-originálne stretnutie - v NEDEĽU 18.4 so zahranično-taliansko-mimoriadnym hosťom!

Padre Amedeo Ferrari OFM je rehoľník, Františkán - Minorita, teológ, psychológ, žijúci v komunite rehoľníkov v Loppiane blízko Florencie.

Stretnutie sa teda premení na duchovno - diskusnú nedeľu o rôznych témach - svedomie, sloboda, realizácia človeka, spoveď.....

Syndikovať obsah